Loxone

Optymalny system dla wymagających użytkowników
Loxone

System Loxone automatycznie zajmuje się zadaniami w domu z myślą o domowniku – uwalniając czas na ważniejsze rzeczy w życiu.
Żyjesz tak, jak zawsze, ale lepiej.

System automatyki Loxone jest obecnie najbardziej opłacalnym przewodowym systemem automatyki dla domu. To system, który zautomatyzuje dom od oświetlenia i ogrzewania aż po bezpieczeństwo, wysteruje żaluzjami, muzyką i zarządzi energią produkowaną w domu i aktualnie zużywaną.

Dodatkową zaletą systemu jest możliwość rozbudowy systemu o urządzenia bezprzewodowe. Pozwala to na późniejsze rozbudowywanie systemu o nowe rozwiązania bez ingerencji w strukturę budynku. Kolejnym atutem systemu Loxone jest pełna integracja z systemem KNX. Daje to możliwość zastosowania w domu efektownych i nowoczesnych sensorów przyciskowych KNX.

Możliwości systemu są olbrzymie i ogranicza je jedynie wyobraźnia projektanta i programisty. Główne urządzenie systemu to Miniserwer Loxone. Jest to swobodnie programowalne urządzenie.
Możliwości konfiguracyjne są porównywalne z możliwościami przemysłowych sterowników PLC.

Urządzenia systemu Loxone posiadają ciekawe rozwiązania hardware w postaci wejść i wyjść różnego typu. Pozwala to na sterowanie różnymi urządzeniami oraz montaż i integrację z systemem licznych sensorów, których cena nie jest wygórowana. Sensory pozwalają zaprojektowanie i zrealizowanie zaawansowanych funkcji inteligentnego domu.

Główne urządzenie - Miniserwer Loxone - posiada wbudowaną, darmową wizualizację – jest prosta, intuicyjna i posiada olbrzymie możliwości funkcjonalne. Loxone pozwala na sterowanie systemem automatyki domu z każdego miejsca na świecie.
Pozostałymi funkcjonalnościami, jakie posiada system są np.: integracja z systemem monitoringu, integracja z systemem alarmowym SATEL, sterowanie rekuperatorami, piecami grzewczymi.

Jesteśmy oficjalnym i certyfikowanym Partnerem Loxone

Wybrane realizacje w systemie LOXONE

Realizacja 611
Dom, Warszawa
Willa, Wyszków
Dom, Warszawa Wawer
Willa, Puszcza Bolimowska
Segment, Łuków
Dom, Warszawa
Dom, Dawidy Bankowe
Segment, Łuków
Dom, Łosice